با این حال، خوب لباس پوشیدن با داشتن آمادگی برای آن رویداد شروع می شود. یک بررسی از کمد لباس خود انجام دهید . از خود بپرسید که آیا شما در حال حاضر برای لباس پوشیدن برای هر یک از رویداد های زیر آماده هستید:

•  مراسم‌عروسی
•  مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری
•  مصاحبه های شغلی
•  لباس رسمی برای رستوران
•  مراسم جشن تولد / فارغ التحصیلی / جشن های سالگرد ازدواج

این لیست به هیچ وجه جامع نیست، اما به عنوان یک بزرگسال (به خصوص اگر شما جوان هستید)، می توانید انتظار داشته باشید که به تعدادی از این مراسم اگر چه نه همه آنها، در یک سال احتمالا دعوت می شوید.  آیا شما لباس مناسب برای هر یک از این مراسم دارید؟ اگر نه، شروع به آماده شدن و تهیه لباس های مناسب برای این مراسم بکنید.

اصول اولیه برای مراسم خاص را یاد بگیرید
اصول خاصی هستند که میتوانید برای هر مراسم به کارببرید.

  • لباس های مناسب و اندازه سایز خود بخرید. اغلب اوقات، ممکن است شما احساس بهتری با پوشیدن لباسی که کمی بزرگتر برای شماست داشته باشید. با این حال، اگر سایز شلوار شما ۳۶ است و شلواری با سایز ۳۸ می پوشید، این شلوار در تن شما گشاد و بد ایست خواهد بود.
  • لباس هایی را بپوشید که با آن راحت هستید .بخشی از دلیل پوشیدن لباس‌های بهتر این هست که جدا از اینکه شایسته و مقتضی با رویداد فعلی باشد، باعث افزایش اعتماد به نفس درشما شود. اگر شما از اینکه چگونه به نظر می رسید لذت نبرید ، یا در لباس خود احساس راحتی نداشته باشید، در این صورت احساس بی قراری و ناراحتی خواهید کرد.

هنگامی که شما مراسمی که میخواهید بروید را انتخاب کردید می توانید دنبال لباس مناسب برای آن بگردید. آیا کت و شلوار برای یک مصاحبه شغلی به درد میخورد؟ چه نوع لباسی باید برای مراسم عروسی پوشید؟ این پرسش ها را تک تک از خود بپرسید.

با گذشت زمان، مهارت‌ها و ترفندهایی که شما برای یک ست کردن یک دست لباس یاد خواهید گرفت برای شرایط دیگر هم به کار خواهد آمد.  خودتان را با تلاش برای خرید لباسی گران‌قیمت برای هر مراسم که شما حتی نمی دانید به آن خواهید رفت یا نه، مشغول نکنید.

حتما یک فرد یا گروهی را برای اینکه در مورد لباس شما نظر بدهند پیدا کنید. هیچ جستجویی در گوگل نمیتواند به شما کمک کند که چطور به نظر می رسید. بدن شما منحصر به فرد  است و عوامل زیادی می تواند باعث شود که یک لباس در تن شما فوق‌العاده به نظر برسد و در تن دیگری وحشتناک و همینطور برعکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...